تحقیق و توسعه

در مرکز تحقیق و توسعه (R&D) کووی، موسسه تحقیقات فن آوری محیط زیست، موسسه کیفیت محیط زیست، سازمان طراحی و موسسه آرایشی و بهداشتی، حدود 370 محقق در زمینه فن آوری برای مراقبت از تمام جنبه‌های زندگی وجود دارند. کووی با تمرکز بر توسعه فن آوری های پایدار و نوآورانه برای حفظ ارزش آب و هوای تمیز و سالم با بهترین پژوهشگران بین المللی همکاری‌های تحقیقاتی پیشرفته انجام داده است. تکنولوژی‌های هوشمند کووی یک بار دیگر پس از ترکیب با اینترنت اشیاء (IOT) و ترکیب با مبحث بیگ دیتاها در حال تکمیل چرخه ی نیازهای مرتبط با فن‌آوری برای مشتریان است.

در گروه صنعتی انتخاب نیز مرکز بزرگ تحقیقات آکرودیته و آزمایشگاه‌های پیشرفته تحقیق و توسعه که با استاندارد‌‌های بین المللی ایجاد و استفاده می شود؛ به عنوان بزرگترین آزمایشگاه صنعت لوازم خانگی بخش خصوصی در ایران نقش مهمی در توسعه ی کیفی محصولات و انجام تست‌های اطمینان بخشی محصولات تولید گروه انتخاب را بر عهده دارد.

ما در اسنواکووی با تجزیه و تحلیل آب، کیفیت هوا و الگوهای زندگی و ایجاد راه حل‌های سفارشی برای مشتریان، دنیایی بهتر را ایجاد می کنیم.

شرکت مطالعات آب، هوا و مردم

مرکز تحقیق و توسعه کووی با توانمندی بالا و فعالیت‌های مسئولانه در بحث کیفی سازی آب و هوا، به فناوری های جدیدی دست یافته و محصولات نوآورانه ای را برای اطمینان از محیط زندگی سالم برای مشتریان به ارمغان آورده است. تیم حرفه ای، از جمله 18 متخصص آب خبره (CWS)، به طور کامل انجام وظایف از قبیل تحقیقات اولیه تا طراحی محصول، توسعه، آزمون قابلیت اطمینان و آزمون رضایت مشتری را بر عهده دارند.

کووی با بررسی آب، کیفیت هوا، عادت ها و رفتار مشتریان و فضای مورد استفاده محصول و ادامه دادن راه سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه، این صنعت را به درستی هدایت می کند. در کووی قابلیت‌های تست و قابلیت اطمینان به عنوان یک آژانس با ماموریت ویژه برای بازرسی آب آشامیدنی تعیین شده است که توسط وزارت محیط زیست کره جنوبی به عنوان یک آزمایشگاه بین المللی شناخته می شود و توسط سازمان‌های مختلف و انجمن‌های داخلی و خارجی تضمین کیفیت شده است.

دارایی ‌های تکنولوژیک

کووی پایگاه داده ای برای بررسی کیفیت آب و هوا در هرکجای جهان را در مرکز تجزیه و تحلیل محیط زیست خود ایجاد کرده است. زیرساخت موجود در این مرکز می تواند در هر زمان و هر مکان به طور قابل اعتمادی آب و هوای تمیز را در سراسر جهان مورد ارزیابی قرار دهد. در این مرکز با توجه به شرایط جغرافیایی، با جمع آوری و تجزیه و تحلیل نمونه‌های آب از حدود 40 کشور و بررسی نقشه‌ی آب‌های زیرزمینی کووی در حال توسعه محصولات خود سازگار با تمام شرایط کیفیت آب در جهان می باشد.

کیفیت هوا بسته به فضا متفاوت است. برای لذت بردن مشتریان از محیط داخلی تمیز بدون توجه به جایی که در آن هستند کووی در تلاش است تا از مکان‌های مختلفی که مشتریان در آن زندگی می کنند، برای تجزیه و تحلیل کیفیت هوا از طریق آزمایش‌های (IAQ ) که کیفیت هوا در محیط داخلی ساختمان را سنجش می کند استفاده نماید.

کووی در مجموع 3.530 حق مالکیت معنوی اختراعات (تا دسامبر 2015) را در اختیار دارد و از جمله بیش از 1800 الگوی موفق مربوط به آب و هوا را ثبت نموده است.

دستاورد ها

نوآوری در زندگی روزمره

کووی برای تکنولوژی‌های نوآورانه‌اش در جهان به رسمیت شناخته شده است. در نمایشگاه CES (Consumer Electronic Show) 2016، که در حال حاضر بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی در جهان است، کووی برای اولین بار ، 8 جایزه نوآوری CES را به دست آورد
جایزه‌های ویژه از آکادمی ‘Korean Innovation Frontier Award' کره جنوبی برای نوآوری در فناوری‌های جدید را 13 بار در تاریخ این آکادمی به نام خود کرده است. این جایزه به شرکت‌هایی اهدا می شود که با به دست آوردن نتایج نوآورانه در تکنولوژی محصولات و خدمات جدید توانسته اند دستاوردهای ویژه ای را بدست آوردند.

توسعه و صدور گواهینامه محصولات سازگار با محیط زیست

کووی در تلاش برای به حداقل رساندن تاثیر منفی محصول بر روی محیط زیست است و همچنین توسعه محصولاتی که باعث بهبود بهره وری انرژی و کاهش استفاده از آب با استفاده از مواد ایزوله و فیلترهای نانوذرات می شود. تلاش‌های کووی برای توسعه محصولات و خدمات سازگار با محیط زیست و کاهش مصرف انرژی برگرفته از احترام و به رسمیت شناختن شرایط محلی و بین المللی است و همین امر موجب کسب جایزه بهروری انرژی برای 11 سال متوالی و دریافت گواهینامه‌های مختلف گردیده است. کووی برای دستگاه تصفیه آب خانگی خود گواهی کیفیربن خنثی را برای اولین بار در کره جنوبی به دست آورد، که منجر به تلاش برای کاهش گازهای گلخانه ای می گردد.

ارتباط با کارشناس