نمای کلی مدیریت توسعه پایدار


"قرار دادن فلسفه ی نیکی در عمل برای داشتن دنیای بهتر" چشم انداز ماست که آن را در سرفصل مدیریت پایدار دنبال می کنیم. از آنجا که کسب و کار ما با آب و هوا و سلامتی ارتباط کامل دارد؛ عمیقا تأثیر محصولات‏مان را بر زندگی مردم تشخیص می دهیم. به عنوان شرکتی که کسب و کارش مراقبت از زندگی است آرزو می کنیم ارزش و کیفیت زندگی را برای همه ذینفعان در تمام مراحل فعالیت‏های کسب و کارمان افزایش دهیم.

گزارش سال 2016

ایمنی و اطمینان محصول

محصولات اسنواکووی که از آب و هوا استفاده می کنند در زمانی طولانی و در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل ایمنی و راندمان عملکرد محصولات ما بسیار مهم است. "مدیریت کیفیت" که توسط اسنواکووی دنبال می شود، فرآیندی است که در آن ما به طور فعال مسئولیت محصولات را به عهده می گیریم تا آنها بی خطر و بی ضرر باشند و در تمام مدت استفاده از طریق مشتریان به خوبی عمل کنند. اسنواکووی تمام توان خود را در هر مرحله از فعالیت‏ها شامل برنامه‌ریزی کیفیت، مدیریت کیفیت، تضمین کیفیت و بهبود کیفیت برای عملکرد صحیح به کار می بندد. در هنگام توسعه محصولات، تایید قابلیت اطمینان و ایمنی در هر مرحله مطابق با مقررات مربوطه انجام می شود.

محصولات و خدمات نوآورانه

در دوران انقلاب صنعتی چهارم، واژه‏های واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، هوش مصنوعی(AI) و اینترنت اشیا (IoT) به سرعت در حال تغییر روند نوآوری در صنعت و تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره ما است. در جریان این تغییرات و نوآوری، اسنواکووی به سرعت در حال تغییر استراتژی خود برای دنبال کردن رشد آینده می باشد. IoCare یک سرویس جدید است که با ترکیب توانایی‏های اصلی ما بر اساس اینترنت اشیا (IoT) ایجاد گردیده است. از این طریق ، ما ارزش جدیدی را برای اسنواکووی در تخصصمان برای آب و هوا و خدمات مراقبت اضافه می کنیم.

ایجاد فرهنگ مبتنی بر اعتماد

همانطور که خدمات برای مشتریان متنوع و کانال های فروش توسعه یافته است، اهمیت ارتباط نزدیک با تیم فروش به طور فزاینده ای برای درک بهتر مشتریان مورد توجه ما قرار می گیرد. تیم فروش همان جاست که اسنواکووی پایگاه اصلی خود را بر آن بنا کرده است، زیرا در این بخش ما اعتماد مشتری را ایجاد می کنیم و خدمات مطلوب را در برای مشتریان‏مان در اختیار قرار می دهیم. ما اعتقاد داریم که افزایش درآمد در تیم فروش با تقویت حرفه ای کارکنان آن و ایجاد یک ساختار مناسب برای رشد مداوم اسنواکووی ضروری است.

ایجاد ارزش های مشترک با جامعه

امروزه شرکت‏ها ملزم به فعال کردن مسئولیت اجتماعی خود با استفاده از توانایی های اصلی و انجام فعالیت‏های اجتماعی به عنوان یک عضو مسئول جامعه می باشند. کسب و کار اسنواکووی که مبتنی بر آب و هوا و عناصر اساسی زندگی است، هدف والایی را برای ما مبنی بر ارائه آب پاک و هوای تمیز از طریق محصولات‏مان برای هر شخص در هر کجا ایجاب می کند. به همین دلیل ما مسئولیت بالایی برای کارمان را بر عهده می گیریم. به عنوان یک شرکت در حال رشد با دیگر اعضای جامعه، ما تلاش‏های متنوع و فراوانی می کنیم تا با نشان دادن شیوه مراقبت از زندگی خود و محیط زیست به جامعه، جهانی سالم برای انسان ها ایجاد کنیم.

ارتباط با کارشناس