طراحی

موسسه طراحی کووی بر اساس فلسفه طراحی "Design the Basics" تلاش زیادی برای منعکس کردن آن چه مشتریان می خواهند را انجام می دهد. طراحی اصولی به مانند آب و هوا که نامرئی است می ماند و دیده نمی شود اما به طور طبیعی در زندگی روزمره وجود دارد.

فلسفه طراحی

طراحی مبانی

ما در محصولات اسنواکووی بر پایه‌های اصلی زندگی از جمله آب و هوا استوار هستیم، بنابراین تا آنجا که امکان دارد برای طراحی ماهیت آب و هوا دکوراسیون غیر ضروری را حذف می کنیم. در این مدل طراحي هر جزئي دليلي دارد که این طراحی با زندگی روزمره هماهنگ است. طراحی که یک تجربه جدید را برای استفاده آسان و راحت ارائه می کند. این تفکری است که ما داریم و درواقع به آن طراحی خوب گفته می شود.

طراحی های ذهنی که دارای هویت باشند
تفکر بر روی ریزه کاری‌ها
ما از هر جزئیات کوچک مراقبت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان از پاکی آب، هوا و محیط زیست به اندازه کافی لذت می برند. ارزش هسته ای طراحی ما مراقبت از کیفیت زندگی، شادی و اطمینان است که آن را با یک طراحی گرم و صادقانه که مشتریان را در اولویت قرار می دهد، فراهم می آوریم.
طرح‌های متمایز که بر ویژگی ها تمرکز دارند
طراحی برای استفاده
ما با نگاهی دقیق به زندگی روزمره و طرح‌هایی که مشتریان از دیدگاه خود به آن نیاز دارند، می نگریم. ما یک طراحی بصری و ویژگی محوری را دنبال می کنیم تا هر کسی بتواند به راحتی و بدون استفاده از دکوراسیون و کارهای غیر ضروری از آن استفاده نماید.
طرح‌هایی که در هماهنگی با زندگی روزانه هستند
هارمونی زندگی
ما همیشه در زندگی روزمره مشتریانمان حضور داریم. طراحی ما، که مهمترین عناصر نامرئی را به عهده دارد، طبیعتا در محیط نفوذ می کند و متعادل است نه اینکه صرفا فانتزی و جذاب باشد.
طراحی هایی که تجربیات بهتر را ارائه می دهند
تجربه‌ی بهتر
ما آینده ای بهتر بر اساس تکنولوژی‌های نوآورانه را طراحی می کنیم. ما در تلاش برای کشف تجربیات جدید و ارزش‌هایی هستیم که قبلا مورد توجه قرار نگرفته اما زندگی راحت تری برای همه ایجاد کرده است.

دستاوردها طراحی

ما زندگی روزمره مشتری را در نظر می گیریم تا ارزش‌های ابتکاری و متمایز خود را برای مراقبت از زندگی فراهم کنیم. ما هویت نامحدود منحصر به فرد خود را از طریق یک طراحی سازگار نه تنها برای محصول، همچنین برای خدمات، از جمله گرافیک، رابط کاربری، تجربه کاربری و برنامه های کاربردی ارائه می کنیم. نوآوری و برتری طراحی ما که به راحتی کاربر را به حداکثر رضایت می رساند و جوایز بین المللی گسترده ای را از آن خود کرده است.

کسب 4 جایزه طراحی برتر جهان

ما برای 6 سال متوالی جوایز برتر جهانی را با پیروزی در چهار مسابقه IF Design ، Reddot آلمان، IDEA U.S. Japan's Good Desig به دست آوردیم. طراحی‌های ما برای ایجاد یک تصویر منحصر بفرد که هماهنگ با زندگی روزمره است بسیار ستودنی است. به ویژه آنکه ما آینده طراحی لوازم خانگی سلامت محور را به واسطه ی کسب جایزه IF Design، که یکی از بزرگترین جوایز طراحی جهان در 9 سال متوالی است در اختیارداریم.

ارتباط با کارشناس