پیام مدیرعامل

پیام مدیر عامل کووی:


در بیشتر نقاط کشور کره، ما با تصفیه کننده‌های آب و هوا در خانه های مردم و اتاق‌های نشیمن‌شان با آنها آشنا شدیم. با حمایت مشتریانی که سلامتی را به عنوان جوهر اصلی سعادت زندگی می بینند، به رشد خود بر اساس نوآوری، خلاقیت و روحیه چالشی از زمان تاسیس در سال 1989 ادامه دادیم.

ما صنعت را هدایت کردیم و ارزش سلامت زیستن را از طریق توسعه مداوم بوسیله ی محصولاتی که زندگی را آسان می کنند؛ شامل لوازم خانگی، از جمله تصفیه آب، تصفیه کننده هوا و رطوبت و ... توسعه بخشیدیم. سیستم فروش آسان ما با این ایده آغاز شد که تصفیه کننده‌های گران قیمت آب با پرداخت مقدار اندکی از آن به صورت ماهانه باعث می شود تا بسیاری از مردم بتوانند از آب تمیز و سالم استفاده کنند.


سازمان کُدی ها

کُدی‌ها، متخصصان خدمات ما، که نه تنها بازرسی محصولات را عهده دار هستند، بلکه نگرانی های مشتریان نسبت به سلامتی و سبک زندگی سالم را نیز مورد توجه قرار می دهند.

سفر؛ چالش ها و مسائل جدید

همزمان که درگیر مسائلی از قبیل حفظ موقعیت رهبری بازار و قرار داشتن در منطقه آرامش هستیم، ما تلاش خستگی‌ناپذیر خود را معطوف به بهبود جنبه‌های مختلف شاخص‌های سلامتی مشتریان‌مان با تولید طیف وسیعی از محصولات کرده ایم.

تکیه بر تکنولوژی

با تکیه بر تکنولوژی و اختصاص زمان کامل (24/7) برای مشتریان‌مان بار دیگر ثابت کردیم که بینش و تفکر ما فراتر از محصول و صد البته حرکت به سوی مردم است

تلاش صادقانه

اعتقاد من بر این است که عامل اصلی موفقیت ما تلاش صادقانه برای تولید محصولات با کیفیت و ارائه سرویس های مراقبت از مشتریان (قبل و بعد از فروش) از ما شرکتی ساخته به مانند آنچه امروز هست؛ شرکتی که مراقب هر روزه‌ی سلامتی مردم است.


ما همواره توانسته ایم رتبه اول در سهم بازار، قدرت برتر برند و بالاترین سطح فروش پیوسته را داشته باشیم. شرکت ما بر اساس محصولاتی میان مردم شناخته شد و رشد کرد که آنها هر روز بوسیله‌ی آن آب می نوشند و هوا تنفس می کنند. مراقبت از این ارزش -داشتن آب و هوای سالم- دلیل وجودی ما در جهان و انجام همه‌ی تلاش‌های ماست.

برای حفظ این ارزش؛ ما برنامه ی " Coway Trust" را سرلوحه همه ی کارهای‌مان از جمله بحث‌های تجاری، تولید، طراحی، کیفیت و خدمات فروش محصولات‌مان قرار دادیم. بنابر این محصولاتمان را با یک ماموریت مشخص برای تحقق آرزوی بسیاری از مردم برای حفظ و داشتن یک زندگی سالم توسعه می دهیم و همچنان به مراقبت روزانه از زندگی مشتریان‌مان با شبکه ی خدمات حرفه ای سازمان "کُدی‌ها" ادامه می دهیم.

تمام تلاش ما برای توسعه ی سهم‌های ارزشمند در بازار منوط به ادامه مسئولیت‌های اجتماعی ماست. ما همچنان به تلاش‌مان در جامعه برای ترویج ارزش "آب سالم" که به‌واقع مزیت رقابتی اصلی ما است از طریق تولید محصولات تصفیه آب و حمایت از نوشیدن آب سالم ادامه می دهیم.

به مانند شرکتی که "کدی ها" را تربیت و آموزش می دهد؛ کسانی که هر یک نفر از آنها مسئول سلامتی خانواده ها هستند، ما به تلاش‌مان برای ایجاد ارزش‌های مشترک در جوامع حتی برای یک نفر نیز ادامه می دهیم.

آرزوی من این است که به ما در مسیر پرمعنای پیش روی خود برای ساخت جهانی بهتر ملحق شوید.


پیام مدیر عامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب:


تحول و پویایی در جهان هستی، برای فرزندان صنعتگر این آب و خاک در گروه صنعتی انتخاب این باور را به همراه دارد که اصلاح و بهبود جامعه را باید از خود آغاز کرد و با هدف رونمایی از فصلی نو و پربرکت در اقتصاد و معیشت جامعه‌ی درگیر رکود، گام‌هایی اساسی برداشت.

ما در گروه انتخاب؛ رویکردی نوین را در پیش گرفته ایم و برنامه ما این است که تهدیدها را به فرصت و کمبودها را به قوت تبدیل کنیم و برای کمک به اقتصاد بحران زده کشور و زیستی سلامت محور شایسته‌ی مردم شریف ایران، هر تحرک و تحولی را از خودمان شروع کنیم. چشم‌انداز گروه قرار گرفتن در میان ده مجموعه ی اول اقتصادی- اجتماعی تاثیر گذار کشور است. از همین رو با پشت سرگذاردن مشکلات با شعار محوری "روی ما حساب کنید" همچنان راسخ و ثابت قدم ایستاده و استقامت می کنیم.

ما پیش از پیش بر مسئولیت‌های اجتماعی مان در قبال مردم متعهد هستیم و باور داریم که اگر می خواهیم در قامت تولید ملی، عرضه کننده محصولی باشیم که اقتصاد، صنعت، علم و تولید به آن افتخار کند باید هر آنچه داریم را برای مردم فدا کنیم تا برای آنها باورپذیر کنیم که کالا و خدمات ایرانی، موجب عزت وسربلندی است.

روی ما حساب کنید حرف سنگینی است، اما باور داریم که می توانیم با تکیه بر داشته هایمان، گام‌های بلند و استواری برداریم و در پرتو لطف الهی و حسن نظر و مهربانی مردم به برند ملی خود بهترین دستاوردها را برای آنها، برای رشد اقتصادی، بهبود شاخص های اشتغال و رونق کارآفرینی در کشور عزیزمان به ارمغان آوریم.

آرزوی ما سربلندی مردم ایران و زیستنی پر افتخار و سالم برای آنهاست.

ارتباط با کارشناس