اسنوا-کووی چیست؟

اسنواکووی: با تکیه بر دانش و خلق راه حل‌های جدید صمیمانه مراقب زندگی شماست

افتخار اسنواکووی ایجاد راهکار هایی ممتاز برای خلق بهترین محصولات مرتبط با سلامتی و بهبود کیفیت زندگی است. ما برای نیمی از جمعیت کره جنوبی، مردم ایران و مردمی از سراسر جهان آب و هوای سالم تامین و تضمینی برای سلامت زیستن آنها هستیم.

با ایده های جدید همواره زندگی سالم می سازیم

در حال حاضر بیش از نیمی از خانواده های کره جنوبی، مردم ایران و مردمی از سراسر جهان، با نوشیدن آب تمیز و سالم و تنفس هوای پاک با محصولات تصفیه کننده مرغوب و مقرون به صرفه کووی از زندگی لذت بیشتری می برند. با این حال ، همه این موارد تا ۲۰ سال پیش برای کووی فقط یک رویا بود اما اکنون این موارد بخشی از زندگی روزانه مردم سراسر جهان است. در سال های پیش دستگاه تصفیه آب به عنوان یک کالای لوکس شناخته می شد و این محصول، مانند تلوزیون، یخچال و و فریزر یک کالای خانگی پر کاربرد نبود. به همین دلیل کووی برای اولین بار در صنعت، تولید این محصول گران قیمت را با هزینه های بسیار کمتر آغاز کرد تا جمعیت زیادی از مردم بتوانند لذت نوشیدن آب سالم و پاک را تجربه کنند. بر اساس تجربه مشتریان، کووی احساس کرد که آنها دوست دارند این کالای با ارزش را تمیز نگه دارند برای همین دوباره در صنعت دست به نوآوری زد و برای اولین بار سرویس "کدی‌ها"، حرفه ای ترین شبکه ی خدمات قبل و پس از فروش را به تصویب رسانید.

از طرفی گروه صنعتی انتخاب که بیش از سه دهه از قدمت فعالیت اش در صنعت لوازم خانگی می گذرد؛ در حال حاضر متشکل از هلدینگ های لوازم خانگی، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، ساختمان، گردشگری و بازرگانی بوده و همچنین مجتمع پژوهشی و دانشگاهی انتخاب و بنیاد خیریه آلاء در حوزه مسئولیت های اجتماعی، از دیگر فعالیتهای این مجموعه می باشد.

در گروه انتخاب تحقیق و توسعه با راه اندازی دفاتری در نقاط مختلف دنیا نظیر کره جنوبی، ایتالیا، روسیه، ترکیه، چین، امارت متحده عربی و... و با بهره گیری از مشاوران ارشد بین المللی همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش جهانی به کشور، سیستم های تولید و مدیریت در ایران را با پیشرفت چشمگیری روبرو سازد.


شرکت موفق کره‌ای؛ شریک معتبر ایرانی

کووی به عنوان شرکت تراز اول در سه شاخص اصلی سهم بازار، شهرت برند و رشد ارزش برند شناخته شده می باشد. کووی به عنوان یک رهبر خلاق به روند ایجاد بازارهای جدید و نوآوری های روز دنیا ادامه خواهد داد و مفتخر به دریافت رتبه اول در رشد ارزش برند، در بین ۵۰ برند برتر سال ۲۰۱۶ در کشور کره جنوبی می باشد.
شریک معتبر این شرکت جهانی؛ در سرزمین ایران گروه پر افتخار صنعتی انتخاب است. بزرگترین هولدینگ تولید لوازم خانگی کشور و خالق برترین برند ایرانی – اسنوا- مفتخر به طی مسیر در سفر پر چالش برای سلامتی ایرانیان با این شرکت پر آوازه می باشد.

با قرار گرفتن این دو شرکت بزرگ در کنار هم؛ محصولات اسنواکووی به عنوان جدیدترین تکنولوژی مراقبت از سلامتی در زمینه آب و هوا در ایران عزیز در اختیار مردم قرار گرفته است. دستگاه های تصفیه آب و هوای اسنواکووی با بهترین طراحی و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، با تکیه بر دانش متخصصین حرفه ای در زمینه آب و هوا در کشور کره جنوبی، سلامتی و نشاط را برای شما و خانواده شما به ارمغان می آورد.

همچنین ارائه بهترین خدمات در زمینه نصب، راه اندازی و نگهداری دستگاه، تنظیف و تعویض رایگان فیلترها و نیز ارائه خدمات پس از فروش برای کلیه قطعات دستگاه ها توسط متخصصین متعهد گروه انتخاب، برگ زرین دیگری در کارنامه این مجموعه صنعتی-اجتماعی خواهد بود.

حال سوال ما این است: آیا فناوری خوب زندگی شما را سالم نگه می دارد؟ آیا با آنچه انجام می دهیم می توانیم خانواده خود را برای مدت طولانی تندرست و شادمان نگه داریم؟

برای همین است که ما در اسنواکووی به حفظ ارزش های مشترک با جامعه اصرار داریم. ما فقط به تولید دستگاه های تفصیه آب و هوا مشغول نیستیم بلکه رسالت ما در راستای ارزش بخشیدن به داشتن آب و هوای پاک می باشد. ما می دانیم که بهترین کیفیت آب و هوا را تامین می کنیم و بر این باور هستیم که ساختن زندگی سالم برای مردم، کاری است که به بهترین نحو توان انجام آن را داریم، بنابر این ما امروز جهان را با صداقت خود به چالش می کشیم.

* Coway رتبه شماره ۱ در رشد ارزش برند در میان بهترین برندهای کره ای در بررسی سال ۲۰۱۶ و شماره ۱ در نرخ رشد سرمایه در میان ۵۰۰ شرکت برتر کره ای در رابطه با سهم بازار در سال ۲۰۱۵ را داراست.
* EIG (گروه صنعتی انتخاب) طی ۷ سال متوالی عالی ترین نشان رعایت حقوق مصرف کنندگان را برای محصولات لوازم خانگی از آن خود کرده است و اکنون به واسطه ی محصولات اسنوا به عنوان برترین برند ملی ایران شناخته می شود.


اسنواکووی: با تکیه بر دانش و خلق راه حل‌های جدید صمیمانه مراقب زندگی شماست

ما به بهبود کیفیت زندگی مشتریان و شادابی آنها از طریق راهکارهایی برای ایجاد یک محیط زندگی تمیز و سبک زندگی سالم کمک می کنیم.

مشخصات کووی مشخصات گروه صنعتی انتخاب (اسنوا)
تاسیس می ۱۹۸۹ تیر ۱۳۶۷
تعداد کارمندان ۴۷۸۱ نفر بیش از ۴۵۰۰ نفر
گروه محصولات دستگاه های های تصفیه آب، دستگاه های تصفیه کننده هوا، دستگاه های سلامتی بدن، نرم کننده های آب، تشک، لوازم آرایشی و دیگر محصولات مرتبط با آسایش زندگی لوازم خانگی (برندهای اسنوا، دوو، تکنوگاز، اسنواکووی، حایر، آراکس و بست)، نفت وگاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، ساختمان و گردشگری و بازرگانی، مجتمع های پژوهشگاهی و دانشگاهی و بنیاد های خیریه ای
وضعیت شرکت رتبه اول کره جنوبی در بازار لوازم الکترونیکی، به اشتراک گذاری و آگاهی از نام تجاری، رتبه اول در بخش تصفیه آب KCSI، KS-SQI و NCSI در سال ۲۰۱۵ ، کسب جایزه GWP (تحت عنوان " ۱۰۰ شرکت برتر برای کار در کره جنوبی") برای 6 سال متوالی (۲۰۱۱ ~ ۲۰۱۶) واحد نمونه صنعتی ایران، واحد برتر استاندارد، مرکز نمونه تحقیق و توسعه، کارآفرین برتری کشوری، عالی ترین نشان رعایت حقوق مصرف کنندگان (برای ۷ سال متوالی)، کسب جایزه کیفیت اتحادیه اروپا
رهبری بخش خدمات مراقبت از زندگی سالم به دلیل قدمت فعالیت و زمان تاسیس(۱۹۸۹)در اختیار شرکت کووی می باشد.

محصولات کووی شامل محصولات و لوازم بهداشتی خانگی از جمله دستگاه های تصفیه آب ، تصفیه کننده هوا ، دستگاه های سلامتی بدن و نرم کننده های آب می باشد. همچنین با تولید تشک های خواب گوناگون، خواب راحت و با لوازم آرایشی سالم زیبایی را به مشتریان خود هدیه می کند

کووی اولین سیستم خرید آسان را در سال ۱۹۹۸ تاسیس کرد و توسط مشتریان با اراده، خدمات مراقبت های پایدار از طریق شبکه‌ی "کدی‌ها" و با همراهی متخصصان مجرب و حرفه ای که مورد اعتماد زیاد مشتریان قرار گرفت به بودن در کنار زندگی مردم توسعه بخشید و در نهایت در رتبه بندی از نظر سهم بازار، رضایت مشتریان و ارزش نام تجاری به برند اول کشور کره جنوبی تبدیل گردید.

شعار کووی ایجاد یک دنیای بهتر است تا به واسطه ی آنچه تولید می کند بتوان امکان رضایت بیشتر مخاطبین را به همراه داشت.

اخیرا کووی همراه با شریک تجاری خود در ایران؛ تصمیم به خلق فرصت های ویژه ای برای سلامتی مردم ایران گرفته است. این پیوند و همکاری مشترک با توجه به ابعاد هر دو کمپانی و همخوانی سیاست های اخلاقی و رسالت های اجتماعی آنها می تواند سرآغازی بر اتفاقات پر برکت و سرشار از سلامتی برای مردم ایران باشد.

به عنوان شرکای تجاری ما همچنان با همکاری نزدیک با مردم و جامعه و با روحیه چالش پذیر فعالیت می کنیم تا در بازار ایجاد شده و توسعه یافته با شور و اشتیاق فراوان به دنبال ایجاد فرصت های بهتر در جهان باشیم. محصولات مراقبت از سلامتی اسنواکووی دنیای فردا را تغییر خواهد داد.

شرکتی برای مراقبت از زندگی

دیرینه ی تجربه‌ی کووی در بازار سلامتی منجر به تولید محصولات و خدماتی شده است که در تمام جنبه های زندگی؛ از جمله آب و هوای سالم برای مشتریان چتری از مراقبت های سلامت. بر اساس نوآوری رشد خود در بازارهای جهانی را محقق و در سهم بازار، رضایت مشتری و ارزش برند رتبه برتر این صنعت را از آن خود کرده است.

باور و فلسفه

ما در اسنواکووی با اعتقاد و اعتماد به نفس کار می کنیم و به سلامت مردم احترام می‌گذاریم و تلاش می کنیم زندگی راحت تری برای آنها بسازیم و با این خط مشی باعث تغییرات در بازار می شویم. ما به عنوان فلسفه کسب و کار "نیکی" را انتخاب کرده ایم، که به ما در ایجاد دنیایی بهتر از طریق آنچه که انجام می دهیم، کمک می کند.

فرهنگ اسنواکووی

اسنوا و کووی هر کدام به عنوان شرکت های سرمایه گذاری آغاز و به کسب و کارهایی بزرگ تبدیل شدند. ما پذیرای طرح های جدید بوده ایم و با انعطاف پذیری بسیار قابل قبول در ایجاد ارتباطات توانسته ایم فرهنگی خلق کنیم که در آن پیشرفت کارکنان به عنوان رشد شرکت دیده شود، تفکر خلاق همواره تشویق شده و موفقیت با شور و شوق داوطلبانه همین افراد ساخته شده است.

ارتباط با کارشناس